Inspirujte se chutí italské kávy Caffé Milani

Caffé Milani je jednou z nejstarších a nejuznávanějších italských kávových značek, která má bohatou historii sahající až do roku 1937. Tato rodinná firma byla založena v malém italském městečku Como a od svého počátku se zaměřovala na výrobu vysoce kvalitních kávových směsí.

Díky pečlivému výběru surovin, tradičním metodám pražení a vášni pro dokonalost si Caffé Milani rychle získala pověst jednoho z předních producentů lahodné italské kávy.

Své produkty exportuje do celého světa a stala se oblíbenou volbou milovníků pravé italské espressa i profesionálními baristy ve špičkových kavárnách po celém světě.

Od malé rodinné firmy k mezinárodnímu lídrovi

Historie této úspěšné společnosti sahá až do roku 1937, kdy byla založena Celestino Milanim ve městě Como v severní Itálii. Původně se jednalo o malou pražírnu kávy, kterou vedl sám zakladatel a jeho manželka. Díky jejich vášni pro skvělou kvalitu a neustálým inovacím se firma postupně rozrostla a začala si budovat pověst jako spolehlivý dodavatel prvotřídních káv.

Dnes je Caffé Milani synonymem pro skvostné espresso plné aroma a intenzivní chuti, který si oblíbili lidé po celém světě.

V průběhu let Caffé Milani expandovala na mezinárodní trhy a stala se známou po celém světě díky svým lahodným směsím arabiky a robusty. Společnost klade velký důraz na vysokou jakost surovin i samotného procesu pražení, což ji odlišuje od konkurence. Kromě toho také investuje do moderní technologie a udržitelnosti, aby minimalizovala negativní dopady na životní prostředí.

Caffé Milani považován za jednoho z předních výrobců kávy na světě. Její produkty jsou dostupné ve více než 50 zemích a firma spolupracuje s mnoha renomovanými restauracemi, hotely a kavárnami po celém světě. Přestože se rozrostla do mezinárodního producenta, stále si udržuje rodinnou atmosféru a pevné hodnoty, které jí pomohly vybudovat tak silnou pozici na trhu. Caffé Milani je oblíbené pro skvělou chuť, tradici a vášeň pro kvalitní kávu.

Tradiční metody a vášeň pro dokonalost

Od svého založení v roce 1937 si firma udržuje tradiční metody při pražení kávy, což je jedno ze tajemství jejich úspěchu. Kvalita surovin je pro Caffé Milani prioritou, proto pečlivě vybírají nejlepší kávové bobule z různých regionů po celém světě. Dlouhodobý vztah s farmáři jim umožňuje sledovat každý krok od sklizně až po konečný produkt.

Všechny fáze procesu jsou prováděny s vášní a snahou dosáhnout dokonalosti. Pražiči mají bohaté know-how a důkladně monitorují teplotu i čas pražení, aby zachovali unikátní chuť a aroma každé odrůdy kávy. Kafein obsažený ve skořepinách bobulí se odstraňuje pomocí přirozených metod bez použití chemických látek. V neposlední řadě také dbají na estetiku balení, které reflektuje eleganci italského stylu.

Dokonalost Caffé Milani spočívá v kombinaci tradičních metod s moderními technologiemi a vášní pro kávu. Jejich úspěch je založen na dlouholeté zkušenosti, pečlivém výběru surovin a neustálém zdokonalování procesu pražení. Každý šálek jejich kávy je tak jedinečným požitkem pro milovníky tohoto nápoje.

Výhradním distributorem Caffé Milani v České republice je společnost GASTRO TRIGON, Templová 6, Praha 1.

www.gastro-trigon.cz